headmodel.net
אופנה שיער: כל המגמות לא להיות מחמיץ השנה


Headmodel.net : אנחנו עכשיו בעונה חדשה, אז זה נכון לגלות את כל מגמות השיער החדש של המספרות, החתכים והתסרוקות כי יהיה לצאת האופנה בין עכשיו לבין החודשים הבאים, מחולק לחלוטין על ידי ההעדפות השונות כי כל אישה יכולה להיות, שיער קצר, ארוך או m פדיה, מהלך, מתולתל או סופר חלק. יהיו חדשות הן במונחים של המספרות, ועבור צבעים, גם, עבור סוגי התסרוקות להשוויץ בחיי היומיום או אירועים מיוחדים. אם מישהו היה מפחד כי שיער קצר יצא מהאופנה, בוא נגיד שהם יכולים להיות שקטים לחלוטין! החתכים נערי, אמיתי חייב עבור עונות מסוימות, לא נועדו להיעלם, באמת, יותר ויותר נשים יבחרו אותם נגרר אפילו על ידי גל של סלבריטאים שבוחרים עבור קסדות קצרות סופר, אולי עם טאפא סימטרי, הפיה המקורית, שבבי אד הוק לסרט קצר בהשראת פאנק רוק... בסגנון הבציר יהיה גם מרחב משלו יהיה מאופיין על ידי קצרים וחלק סופר חתכים, עם טאפטס של גלים על המצח. כל התסרוקות האלה, לא היכולת להיות מסוגנן עם יבולים אמיתיים, יהיה משופר על ידי אביזרי שיער, סרטים ועיגולים יקר במקום הראשון. באשר לקיצוצים הממוצעים המלך הבלתי מעורער יהיה הבוב הארוך. כדי לנסח את זה במתינות, את החתך ההיסטורי שגרם ג'ניפר אניסטון המפורסם חברים, רק כי אלה היו שנות ה-90 ועכשיו זה נעלם מתוך פיסת והתספורת מסוג זה מועשר על ידי רעיונות חדשים כגון: אסימטריות בטאפטס כדי להסתיר חלק מ עיניים ולתת מראה סקסי ומסתורי, סולמות אד הוק הנותנים נפח הכוללת את התספורת, אפקט קטוע טבעי להיות משופר עם למחצה נאסף כי להשאיר כמה קווצות להפליל את הפנים. . שיער ארוך מתכוון לחצי מידות רק לבחור בין חלקה, סופר חלק, או מקוטעת, רצוי טבעי, ואתה עדיין תיפול על הרגליים. במובן זה, הן יכבדו את שתי המגמות, כמובן. באשר לחלק אנחנו עדיין נראה את השוליים סימטרי, או הטאפוניות ושינוי קנה מידה כמו עבור חתכים בינוניים, במקום, ביחס למהלך, במקום, ההשפעה תצטרך להיות גלי חוף, כלומר, טבעי ככל האפשר, אולי משופרת על ידי השפעות של . שמיכה או אור שפיץ בין התסרוקות קלאסי הצמות עדיין יהיו הגיבורים, אבל, במקום אלה לרוחב שאפיינו את העונות האחרונות, אנחנו נראה אותם רצוי כפול סימטרי, מודרני Pippi ולא ילדותי מדי!

Gossip & News
21 Jan 20

Manipolazione per fini commerciali

Bastano 10 euro per avere 1000 follower su Facebook oppure 2.400 su Twitter, 3.800 su Instagram, 450 su YouTube e 13.000 su Instagram. Ed è così anche per i like e per i commenti. Per quest'ultimi in particolare con 10 euro però si arriva al massimo a 200 commenti su Instagram, il social più a buon mercato se si parla di interazioni manipolate.

L'utilizzo di account oppure di traffico di like per "gonfiare il successo" delle campagne di social media marketing, è una pratica purtroppo oramai diffusa ed in termini economici vale ad oggi miliardi di euro.

Un fenomeno che si configura come una pratica illegale, le cui vittime sono ovviamente i consumatori ma anche le imprese sia dal lato della propria reputazione sia per livello di responsabilità civile, laddove un giudice intravedesse una commissione tra influencer e impresa committente.

21 Jan 20
María Montes International Hairstylist

This collection is a tribute to that fine line that separates (or not) these two concepts. Art has always been a source of inspiration for the hairdresser, and the hairdresser has undoubtedly over time evolved into an artist.

Ph: Bernardo Baragaño
Make-up: María Montes

hair-collections

21 Jan 20
Kerry Mather, KJM Salons hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Revolution ”, made by “Kerry Mather, KJM Salons” international hairstylist from UK.

Ph: Barry Jeffrey
Make-up: Branka Vorkapic
Stylist: Clare Frith

hair-collections

21 Jan 20
Paula Alonso Pérez international hairstylist

This collection is a declaration of the intentions and messages that 90’s street fashion tried to convey, featuring a wild and pure creative spirit.  Inspired by the grunge era tag, ‘I want to make a difference’.  It could almost be considered... an act of rebellion. The 90’s always deliver ....

Ph: Esteban Roca
Make-up: Manuela Gimenez
Stylist: Salón Blue by Raquel Saiz

hair-collections

21 Jan 20
Jose Garcia  international hairstylist

The latest collection by Jose Garcia Peluqueros is inspired by scientific creation - androids to be precise, those pure replicas of the human being, which have the ability to appear all too real even to the naked eye.  If there is something that really differentiates us from robots, it is their lack of empathy and inability to express feelings.  Their sharp, dark and dilated look tells us that they are not people but an interpretation of something that has already lived. 

Ph: David Arna
Make-up: Isabel García
Stylist: Aaron Gil

hair-collections

Encyclopedic hair website


מעצבי שיער לטפל בריאות השיער בסלוני יופי ואסתטי, עם תסרוקות סגנון תמונות שיער אופנה ומכירה של מוצרי טיפוח השיער.

נושאים קרובים

לקסיקון למספרות

Headmodel.net, מספרות, שיער, בריאות, יופי סלוני, אופנה שיער תמונות, תסרוקות, אסתטיקה, מכירה, התקרחות, Headmodel.net, ליפול שיער, צביעה, שמש, באלאיונים, meches, שמיכה, deja-vu, Headmodel.net, כתבי עת מספרות, מעצבי חדש, מגזין אחרון, מגזינים אסתטיים, סטודיו, גריף, מגמה, מלכה, אתה, Headmodel.net, cabeleireros, הנסיך, סגנונות שיער, טוני & בחור, אה חלופה, remixes, lh la horquilla, vidaאסתטיקס, tocado, Headmodel.net, גבר, מעצב השיער, חדשות על ידי beautybazar זאר, חדשות, ihf, חלומות שיער, כולם, סטיילינג, סלון, Headmodel.net, שיער, עולם השיער, bqmagazine גזין, bqmagazine, קוסמטיקה רוסיה, שיער! s, מודרני, התסרוקות, beautybazar יוזאר, Headmodel.net, קובייה חכם, קוביה 3 אופנה בלבד, צילום קוביה אופנה שיער, עיתונים שיער, אופנה מגמות, הספרים הטובים ביותר, חדשות להראות המספרות, מספרים תקופתיים, שיער חדשות, Headmodel.net, רשימות כתובות הספר, יומני מספרה, יומן תסרוקות, מגזין תסרוקות, מגזין תמונות תספורות, חיפוש עבודה במספרות, שיער התספורת, שקעי הספרות, מגזין רכילות רכילות, Headmodel.net, אופנה מגמות מגזין, מגזין השיער, ספרי ספרים, אופנה מגזין, אופנה מגזינים, מעצבי, אסתטיקה, יופי, אתר רשמי, Headmodel.net, חדשנות à, שיער

X

privacy