headmodel.net
Juuste mood: kõik suundumused ei tohi seda aastat maha võtta


Headmodel.net : Me oleme nüüd uus hooaeg, nii et see on õige avastada kõiki uusi juuste suundumusi juuksurid, jaotustükid ja Soengud, mis lähevad välja mood vahel nüüd ja järgmised kuud, rangelt jagatud erinevate eelistuste, et iga naine võib olla, lühikesed juuksed, pikk või m edia, liigu, lokkis või super sile. Seal on uudiseid nii juuksurid, ja värvid ja, ka, tüüpi Soengud, et näidata välja igapäevaelus või eriolukordades. Kui keegi kardaks, et lühikesed juuksed läheks moest välja, ütleme, et nad võivad olla täiesti tasa! Poisilik kärped, reaalne peab mõned aastaajad, ei ole määratud kaduma, tõepoolest, rohkem ja rohkem naisi valida neid lohistada isegi laine kuulsused, kes valivad Super lühikesed kiivrid, võib-olla asümmeetriline kimbud, originaal Pixie, ajutist laastud lühike film, mis on inspireeritud punk rock... Vintage stiilis on ka oma ruumi ja iseloomustab lühike ja Super sujuv jaotustükid, kimbud laineid laubale. Kõik need Soengud, ei ole võimalik olla stiilne reaalne põllukultuurid, suurendab juuste tarvikud, peaaride ja hinnalised ringid esiteks. Nagu keskmiste jaotustükkide puhul, on vaieldamatu kuningas pikk Bob. Et panna see kergelt, ajalooline lõigatud, mis tegi Jennifer Aniston kuulus sõbrad, ainult et need olid 90ndate ja nüüd on see läinud tükk ja soengu seda liiki on rikastatud uute ideede nagu: asümmeetriate varitsust peita mõned silmad ja anda seksikas ja salapärane välimus, ad hoc kaalud, mis annavad üldist mahtu soeng, looduslik muutlikud mõju tuleb suurendada poolkogutud, et jätta mõned ahelad raami nägu. Pikad juuksed tähendavad paari poole meedet. Lihtsalt teha valik sujuva, super sile, või lämbe, eelistatavalt loomulik, ja sa ikka langeb oma jalgu. Selles mõttes, et mõlemad suundumused on loomulikult täidetud. Mis puutub sujuvamaks, siis näeme sümmeetrilist Fringe, või mahuka ja mastaabitud kimbud nagu keskmise jaotustükkide puhul, selle asemel, et liikuda, selle asemel, et mõju on Beach lained, mis on, nii loomulik kui võimalik, võib suurendada mõju purunevaid või pritsima. Seas klassikaline Soengud on ikka veel peategelased, kuid, asemel külgmised, mis on iseloomustanud viimaseid hooaegu, näeme neid eelistatavalt topelt ja sümmeetriline, Pippi kaasaegne ja mitte liiga lapsik!

Gossip & News
21 Jan 20

Manipolazione per fini commerciali

Bastano 10 euro per avere 1000 follower su Facebook oppure 2.400 su Twitter, 3.800 su Instagram, 450 su YouTube e 13.000 su Instagram. Ed è così anche per i like e per i commenti. Per quest'ultimi in particolare con 10 euro però si arriva al massimo a 200 commenti su Instagram, il social più a buon mercato se si parla di interazioni manipolate.

L'utilizzo di account oppure di traffico di like per "gonfiare il successo" delle campagne di social media marketing, è una pratica purtroppo oramai diffusa ed in termini economici vale ad oggi miliardi di euro.

Un fenomeno che si configura come una pratica illegale, le cui vittime sono ovviamente i consumatori ma anche le imprese sia dal lato della propria reputazione sia per livello di responsabilità civile, laddove un giudice intravedesse una commissione tra influencer e impresa committente.

21 Jan 20
María Montes International Hairstylist

This collection is a tribute to that fine line that separates (or not) these two concepts. Art has always been a source of inspiration for the hairdresser, and the hairdresser has undoubtedly over time evolved into an artist.

Ph: Bernardo Baragaño
Make-up: María Montes

hair-collections

21 Jan 20
Kerry Mather, KJM Salons hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Revolution ”, made by “Kerry Mather, KJM Salons” international hairstylist from UK.

Ph: Barry Jeffrey
Make-up: Branka Vorkapic
Stylist: Clare Frith

hair-collections

21 Jan 20
Paula Alonso Pérez international hairstylist

This collection is a declaration of the intentions and messages that 90’s street fashion tried to convey, featuring a wild and pure creative spirit.  Inspired by the grunge era tag, ‘I want to make a difference’.  It could almost be considered... an act of rebellion. The 90’s always deliver ....

Ph: Esteban Roca
Make-up: Manuela Gimenez
Stylist: Salón Blue by Raquel Saiz

hair-collections

21 Jan 20
Jose Garcia  international hairstylist

The latest collection by Jose Garcia Peluqueros is inspired by scientific creation - androids to be precise, those pure replicas of the human being, which have the ability to appear all too real even to the naked eye.  If there is something that really differentiates us from robots, it is their lack of empathy and inability to express feelings.  Their sharp, dark and dilated look tells us that they are not people but an interpretation of something that has already lived. 

Ph: David Arna
Make-up: Isabel García
Stylist: Aaron Gil

hair-collections

Encyclopedic hair website

Juuksurid-sõnavara

Headmodel.net, juuksurid, juuste, tervis, Ilusalongid, Juuste mood fotosid, Soengud, esteetika, müük, kiilaspäisus hooldus, Headmodel.net, juuste kukkumist, värvimine, päikesepaneed, balayages, meches, purk, Deja-Vu, Headmodel.net, Juuksuri ajakirjad, uued juuksurid, viimased juuksuriuudised, esteetiline ajakiri, stuudio, Griffe, trend, Queen, You, Headmodel.net, cabeleireros, prints, juuste stiilid, Toni & mees, ah alternatiiv, Remixes, LH La horquilla, vidaaesthetics, tocado, Headmodel.net, Hombre, tophairstylist, Uudised beautybazar, Uudised, IHF, juuste unistused, lnenail, stiil, salong, Headmodel.net, juuksed, soeng, bqmagazine, bqtrends, kosmeetika Venemaa, juuksed! s, kaasaegne, intercoiffure, beautybazar, Headmodel.net, Cube Smart, Cube 3 mood ainult, kuubik foto mood juuksed, juuksed, juuksed, Juuste Ajalehed, mood suundumusi, parimaid juuksurid, Uudised show juuksurid, Headmodel.net, perioodilised juuksurid, juuste Uudised, juuksur aadressiloendid, juuksur töölehed, ajakirja Soengud, ajakirja Soengud, ajakirja foto allahindlusi, töö otsingu juuksurid, juuste jaotustükid, Headmodel.net, juuksurišekid, klatšimooride ajakiri, mood suundumusi ajakiri, juuste ajakiri, raamaturaamatud, Fashion Magazine, Fashion ajakirjad, Juuksurid, esteetika, Headmodel.net, Ilu, ametlik sait, uudsus à, juuste

X

privacy