headmodel.net
Móda pro vlasy: všechny trendy, které se letos neminutí


Headmodel.net : Nyní jsme v nové sezóně, takže je správné objevit všechny nové trendy v účesu kadeřnictví, řezy a účesy, které se budou od nynějška až po další měsíce stříhat, přísně rozdělené podle různých preferencí, které každá žena může mít, krátké vlasy, dlouhé nebo m encyklopedie, pohyb, kudrnaté nebo super hladké. Objeví se zprávy jak z hlediska kadeřnictví, tak i pro barvy a také pro typy účesy, které se mají předvést v každodenním životě nebo při zvláštních příležitostech. Kdyby se někdo bál, že se krátké vlasy budou z módy, řekněme, že mohou být absolutně zticha! Chlapská omezení, která jsou skutečná pro určitá období, nejsou předurčena ke zmizení, ba více žen si zvolí, aby je odvlekli i vlny celebrit, kteří se rozhodnou pro Super krátké přilby, možná s asymetrickou tupoje, originální Skřítko, ad hoc hoblíku pro krátký film inspirovaný punk rockem... Starobyý styl bude mít také svůj vlastní prostor a bude charakterizován krátkými a super vyhlazenými řezy s chomáči vln na čele. Všechny tyto účesy, které nejsou schopné být tvarované skutečnými plodinami, budou v první části vylepšeny příslušenstvím pro vlasy, hlavami a drahými kruhy. A co se týče průměrných škrtů, tím nesporným králem bude dlouhý Bob. Aby to bylo mírně řečeno, historický řez, který učinil Jennifer Aniston známou v přátelích, jen to, že to byly 90-ti a teď je pryč z kusu a účesu tohoto druhu je obohaceno o nové nápady, jako jsou: asymetrií v chomáči, aby skryli některé oči a dávají si sexy a záhadný vzhled, ad hoc šupiny, které dávají celkový objem do účesu, přirozené, trhané efekty, které se mají v polosbírce, které zanechá některé prameny k orámované tváři. Dlouhé vlasy budou znamenat několik polovorozměrů. Stačí si vybrat mezi hladkými, super hladkými nebo trhavými, nejlépe přirozenými, a vy budete stále padat na nohy. V tom smyslu, že oba trendy budou respektovány, samozřejmě. Co se týče hladkých, stále vidíme symetrické okraje, nebo objemné a zvětšené trsy jako u středních škrtů, místo toho, co se týče pohybu, bude mít efekt i plážové vlny, které jsou co nejpřirozenější, možná zesílené vlivem šrafaci nebo světlo. Mezi klasické účesy budou i nadále i protagonisté, ale namísto bočních laterálních, které charakterizují poslední roční období, je budeme vidět nejlépe dvojitě a symetricky, v moderní a ne příliš dětinské.

Gossip & News
21 Jan 20

Manipolazione per fini commerciali

Bastano 10 euro per avere 1000 follower su Facebook oppure 2.400 su Twitter, 3.800 su Instagram, 450 su YouTube e 13.000 su Instagram. Ed è così anche per i like e per i commenti. Per quest'ultimi in particolare con 10 euro però si arriva al massimo a 200 commenti su Instagram, il social più a buon mercato se si parla di interazioni manipolate.

L'utilizzo di account oppure di traffico di like per "gonfiare il successo" delle campagne di social media marketing, è una pratica purtroppo oramai diffusa ed in termini economici vale ad oggi miliardi di euro.

Un fenomeno che si configura come una pratica illegale, le cui vittime sono ovviamente i consumatori ma anche le imprese sia dal lato della propria reputazione sia per livello di responsabilità civile, laddove un giudice intravedesse una commissione tra influencer e impresa committente.

21 Jan 20
María Montes International Hairstylist

This collection is a tribute to that fine line that separates (or not) these two concepts. Art has always been a source of inspiration for the hairdresser, and the hairdresser has undoubtedly over time evolved into an artist.

Ph: Bernardo Baragaño
Make-up: María Montes

hair-collections

21 Jan 20
Kerry Mather, KJM Salons hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Revolution ”, made by “Kerry Mather, KJM Salons” international hairstylist from UK.

Ph: Barry Jeffrey
Make-up: Branka Vorkapic
Stylist: Clare Frith

hair-collections

21 Jan 20
Paula Alonso Pérez international hairstylist

This collection is a declaration of the intentions and messages that 90’s street fashion tried to convey, featuring a wild and pure creative spirit.  Inspired by the grunge era tag, ‘I want to make a difference’.  It could almost be considered... an act of rebellion. The 90’s always deliver ....

Ph: Esteban Roca
Make-up: Manuela Gimenez
Stylist: Salón Blue by Raquel Saiz

hair-collections

21 Jan 20
Jose Garcia  international hairstylist

The latest collection by Jose Garcia Peluqueros is inspired by scientific creation - androids to be precise, those pure replicas of the human being, which have the ability to appear all too real even to the naked eye.  If there is something that really differentiates us from robots, it is their lack of empathy and inability to express feelings.  Their sharp, dark and dilated look tells us that they are not people but an interpretation of something that has already lived. 

Ph: David Arna
Make-up: Isabel García
Stylist: Aaron Gil

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Headmodel.net, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Headmodel.net, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Headmodel.net, časopisy pro kadeřnictví, nové Kadeřnické, poslední účesy, estetický časopis, Studio, Griffe, trend, královna, ty, Headmodel.net, cabeleireros, Prince, vlasové styly, Toni & Guy, Ah alternativa, remixy, LH La horquilla, vidaaesthetika, tocado, Headmodel.net, hombre, topkadeřnictví, novinky od beautybazaru, novinky, IHF, sny o vlasech, lnenail, stylování, kadeřnictví, Headmodel.net, účes, kadeřnictví, bqmagazín, bqtrendy, kosmetika, vlasy! s, moderní, intercoiffure, beautybazar, Headmodel.net, kostka chytrá, kostka 3 pouze móda, fotografie z krychle, vlasy, vlasy, vlasy, Noviny na vlasy, módní trendy, nejlepší kadeřnictví, Headmodel.net, novinky show kadeřníků, periodické kadeřnictví, zprávy o vlasech, kadeřnice, seznamy adres, kadeřníky, účesy deníků, účesy časopisů, fotografy v časopisech, Headmodel.net, pátrací kadeřníci, ostříhy vlasů, kadeřnictví, časopis drbů, magazín módních trendů, magazín vlasů, knižní knihy, módní časopis, módní časopisy, Headmodel.net, kadeřnictví, estetika, krása, oficiální stránka, novinka à, vlasy

X

privacy